Ev Dekorasyonu
Yılbaşı Ev Dekorasyonu & Süsler Galeri için tıklayın

Yılbaşı Ev Dekorasyonu & Süsler

15 Kasım 2016
Yılbaşı ev dekorasyonu ve ev süslemeleriyle ilgili karar vermekte zorlanıyorsanız bu makaleyi mutlaka incelemelisiniz. 2017 yılbaşı dekorasyon fikirleri burada.

Her yıl yeni umutlar, yeni dilekler, yeni arayışlar ve güzelliklere ulaşmak için coşkuyla kutladığımız yılbaşı hazırlıklarımız çok önceden başlar. Tüm sevdiklerimiz ile beraber olmak isteyeceğimiz yılbaşında, hediyeler ve ev süslemeleri önceliğimiz olmak kaydıyla telaşlı bir dönem olarak görülür. Yeni bir yıla gireceğimiz şu günlerde, ihtiyacınız olduğunu düşündüğümüz ev süslemeleri hakkında sizlere yol gösterebileceğine inandığımız fikirler vermek isteriz.

Enerjik Giriş

Misafirleriniz yılbaşı için evinize geldiği ilk anda onları tıpkı bir tatile gelmişçesine hissettirebilmeniz oldukça önemli. Örneğin merdivenleri mumlar ile ışıklandırarak tatlı bir görünüm oluşturulabilir. Buna ek olarak çiçekler ile renklendirmek sıcak bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Yine girişte bulunan boş alan iyice süslenmiş küçük bir yılbaşı ağacı ile doldurulabilir.

Yılbaşı Çelengi

Günlük oturma odasında gözüne kestirdiğiniz ve dekore edildiğinde güzel olacağını düşündüğünüz bir alan seçin. Örneğin evinizde bir şömine var ise şöminenin hemen üzerinde bulunan boş alan süsleme için gayet uygun olacaktır. Şöminen üzerinde bulunan alana rengârenk çiçekler ile donatılmış bir çelenk yerleştirilebilir. Buna ilaveten şöminede yanan ateş ile uyumlu olabileceğini düşündüğümüz ve şöminenin her iki yanına yerleştirildiğinde güzel bir görünüme sahip olacağına inandığımız iki adet yılbaşı ağacı koyulabilir.

Mutfak Dokunuşları

Yılbaşında en çok zaman geçireceğiniz alanlardan bir tanesi de mutfak. Yılbaşında evinize davet ettiğiniz misafirlerinizin de sık sık uğrayacağı alanlardan olan mutfak küçük dokunuşlar ile yılbaşına hazır hale getirilebilir. Kırmızı ve beyaz renkler ile donatılmış kar taneleri mutfak dolaplarına iliştirilebilir. Kar taneleri ile renklendirilen mutfak, tezgah üzerine konumlandırılan küçük çam ağaçları ile zengin hale getirilebilir.

Renkli Akşam Yemeği

Misafirleriniz gelirken yılbaşı toplarını almayı unuttuğunu düşünerek yemek masanızın üzerine yılbaşı toplarını yerleştirmeniz güzel olacaktır. Yemek masasının üzerinde bulunan avize yine yılbaşında görmeye alışkın olduğumuz süsler ile donatılabilir. Avizeye ilaveten yine yemek masası üzerine yerleştirilecek LED ışıklar yılbaşı yemeğinin daha sıcak bir ortamda geçmesini sağlayacaktır.

Merdivenler

Yılbaşı havasına erkenden girmenizi sağlayacak unsurlardan bir tanesi de sık sık kullandığımız merdivenlerin başlangıç ve bitiş noktalarına yerleştirilecek küçük yılbaşı ağaçları olacaktır. Yine merdivenlere iliştirilecek olan etiketler yılbaşı havasına girmemizi sağlayacak önemli hususlardan biridir.

Giriş Kapısı

Misafirlerinize merhaba diyeceğiniz ve ilk karşılaşmanın olacağı nokta evimizin giriş kapısıdır. Giriş kapısını çok basit şekilde örneğin üzerine yılbaşında sık kullanılan ışıklı yıldız ile süsleyebiliriz.

Banyoyu Düzenlemek

Banyo küçük ve eşyalar ile dolu bir alan olduğundan çok fazla süsleme yapma ihtimaliniz olmayabilir. Bu nedenler lavabo kısmına kırmızı beyaz renkler ile süslenmiş mink çam ağaçları koyulabilmek ile birlikte yine uygun olacağını düşündüğünüz alana küçük bir çiçek sepeti yapılarak asılabilir. Banyoda kırmızı ve beyaz temalı renkler kullanılarak farklı bir alan oluşturulabilir.

Yılbaşı dekorasyonu için verdiğimiz bu tavsiyelerin yanında aşağıdaki galerimizden yılbaşı ev süslemelerine örnekler bulabilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ