Ev Dekorasyonu
Otantik Salon Dekorasyonları Galeri için tıklayın

Otantik Salon Dekorasyonları

29 Aralık 2016
Otantik stiller için kullanılan, halılar, koltuk takımları ve birçok detay ile doğu kültürünün esintilerini salonunuza taşıyın.

Otantik salon dekorasyonu ince detayların olduğu ve iyi bir zevkin, sanat anlayışının yaşatıldığı salon dekorasyonlardır.  Uzun yılların birikimi doğu kültürünün antik stillerine ayak uyduran, harika salon dekorasyonlarına mutlaka göz atmalısınız. Evinizde size farklı hissedebileceğiniz, farklı esintileri olan bir yer yaratmak istiyorsanız bu yerde her zaman vakit geçirdiğiniz bir yer olan salonunuzda yapmak istiyorsanız bu otantik tarzı kullanabilir ve güzel esintisi olan bir ortam yaratabilirsiniz. Bu otantik tarzda kullanın aksesuarlar, koltuklar, halılar, perdeler mutlaka size hissetmek istediğiniz duyguları yaşatmalıdır. Duygularınıza göre bir dekorasyon yapıp kendisi iyi hissetmelisiniz.

Otantik salon modelleri denilince akla belli başlı dekorasyonlar gelmektedir.  Bunlar ise doğu kültürünün esintileridir. Sedirler, şark köşeleri, kilimler, el dokuma halılar gibi. Fakat günümüzde otantik salon dekorasyonları da oldukça modern bir hal almıştır. Şuan ki durumda ise otantik denince akla herkesin kendine göre yaptığı ve kendi duygularını yansıttığı dekorasyonlar akla gelmektedir. Otantik dekorasyonlarda genellikle ahşaplar kullanılır ve eski bir hava verilmeye çalışılır. Bu şekilde o otantik esintiler çok daha kolay ve rahat yakalanacaktır. Son dönemlerde insanların kendi istediğini yansıttığı tamamen kendi iç dünyasını aktardığı dekorasyonlar oldukça ön plandadır. Otantik dekorasyonlarda bunlardan bir tanesidir diyebiliriz. Son dönemlerde yine herkes tarafından oldukça popüler oldukça çok uygulanan bir dekorasyon modelidir.

Siz de doğunun o tatlı esintisinden hoşlanıyorsanız, evinizde kendinize ait bir köşe olsun istiyorsanız, kendinizi yansıtmak ve kendi iç dünyanızı dışarı yansıtmak istiyorsanız otantik tarz da dekorasyonlar yapabilirsiniz. Bu tarzda ahşap modeller, taş detaylar, eski parçalar, antika ürünler kullanabilirsiniz. Kilimler, yolluklar, sedirler kullanarak da dekora yenilik katabilirsiniz. Kendi otantik dekorasyonunuzu kalıplardan çok uzaklaşmadan kendinizi yansıtarak yapabilir ve oldukça hoş dekorasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz. Sizde evinizde farklılık istiyorsanız ve yenilik için radikal bir adım atmak istiyorsanız otantik salon dekorasyonu yapabilir ve kendinizi mutlu edebilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ