Ev Dekorasyonu
Mutfaklarda Siyahın Asaleti Galeri için tıklayın

Mutfaklarda Siyahın Asaleti

07 Aralık 2016
Siyah bir mutfak inanılmaz çekici ve cesur bir görüntüye yelken açabilir. Modern ve zarif bir modeli mutfağınıza uyguladığınızda aldığınız sonuçlara inanamayacaksınız.

Zengin ev stilleri içerisinde siyah renkli mutfak seçeneklerini değerlendirmeden karar vermeyin. Siyah bir boya ile mutfak mobilyalarınızda, aksesuarlarınız da hatta duvarlarınızda bir çok renk kombinasyonu bulunuyor. Renkler arasındaki geçişler ve gölgelendirme tekniklerini mutlaka inceleyin. Boğucu ve rahatsız edici bir sonuçla karşılaşmak istemeyiz.

Dünyaca ünlü tasarımcıların renklerle nasıl harikalar yaratılabileceğini görmeniz gerekiyor. Tamamen koyu renklerin hakim olduğu bir yeri hayal etmek bile bizi korkutabilir. Ama doğru teknikler uygulandığında bu durumun tam tersi ile karşılaşacaksınız. Mutfak renk fikirlerinden yoksunluk elbette cesaretinizi kıracak bir husustur. Siyahın negatif etkilerinden çekinerek bu rengi kullanmak istemeyebilirsiniz.

Siyah mutfak dolaplarının büyük pencereli ve bol ışık alan bir yerde olması güzel bir sonuç almak için önemlidir. Pencereniz küçük ve ışık alamayan bir konumdaysa, beyaz bir tezgah, masa ve sandalye kombinasyonu ortamı yumuşatabilir. Siyah mutfak dolapları aynı zamanda ahşap desenlerle, doğal taş motifleri ve metal malzemelerle uyumu söz konusudur. Cam aksesurlarlar, metalik beyaz eşyalar parlak yüzeylere sahip siyah dolaplara derinlik katar. Mutfak dolabı modelleri siyah beyaz renklerle birlikte harika tasarımların ortaya çıkmasını sağlayabiliyor. Bu zıt renklerin uyumu herkes tarafından bilinen ve kabul edilen bir durum. İkili renklerin mutfak dolaplarında kullanılması ise modern ve lüks bir dekorasyonun elde edilmesini sağlıyor.

Mutfak mobilyalarınız için siyah tonlarda bir tercih yapmayı düşünüyorsanız mümkün olduğunca fazla görsel inceleyerek kendi tarzınıza en uygun tasarımı bulmaya çalışabilirsiniz. Böylece araştırma esnasında yeni fikirler edinebilir belki de aklınızda olan tasarımın çok daha farklı olanı ile mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz.

Siyah renkli mutfaklar için örnekler arasında biraz araştırma yaptık ve sizlere her kesime hitap eden, şık modern, klasik ve moda olan mutfak dolabı modelleri arasında seçimler yaptık. sizin için hazırladığımız galeriyi inceleyebilir ve yeni fikirlere yelken açabilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ