Ev Dekorasyonu
Mutfak Stor Perdeleri Galeri için tıklayın

Mutfak Stor Perdeleri

04 Aralık 2016
Mutfağınıza stor perdeler ile modern bir stili yansıtın. Değişik desen ve renklerde pencerelerinizde farklılığı yakalayın.

Mutfaklar, stor perdeler için en güzel kullanım alanlarında birisidir. Mutfağınızın daha zarif ve modern görünüme kavuşmasını sağlayacak olan bu perde modeli aynı zamanda tül perdelere göre daha kolay bir kullanımı da sizlere sağlayacaktır.

Mutfak pencerelerini evinizin güzel köşelerine çevirmek sizin elinizde. Farklı renk tonlarında yüzlerce değişik motiflerde mobilyalarınıza uygun bir şekilde stor perdeler kullanabilrsiniz. Tavandan tabana uzanan tasarımlar artık eskisi gibi revaçta değil. Artık farklı bakış açılarıyla farklılık yapmanın zamanı geldi geçiyor bile. Tüller daha çabuk kirlenen ve kendisini çabuk bırakan malzemeler. Bunların yerine daha salğam yapıdaki ve pratik bir şekilde temizlenebilen kumaşlar kullanılıyor. Evi boğmayacak ve daha derli toplu bir stil, gerekse iş hayatının yoğunluğu gerekse daha hijyen olması için bir gereklilik oldu.

Zebra perde olarak da bilinen adlandırdığımız zebra stor perdeler farklı desen ve renklere sahip oldukları için mutfak dekorasyonunuza ve rengine uyumlu tercihlerle harika bir mutfak dekorasyonuna sahip olmanızı sağlayabilir.

Farklı desenleri ile ister klasik mutfaklarda ister modern mutfaklarda rahatlıkla kullanabileceğiniz önemli dekoratif unsurlardır.Fiyatları perdenin boyutuna ve kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor fakat her kesime uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ