Ev Dekorasyonu
Loft Dairelerin İhtişamı Galeri için tıklayın

Loft Dairelerin İhtişamı

17 Kasım 2016
Loft dairelerin Londra, Paris, Newyork’taki örneklerini görünce tasarımın ve sanatın içinde bir zaman yolculuğuna çıkacaksınız. Dünyaca ünlü tasarımcıların elinden loft daireleri inceliyoruz.

Öncelikle loft daire nedir onu açıklamak istiyoruz. Loft dairenin tanımı ortaya çıktığı alanlara göre iki farklı şekilde yapılıyor. Genellikle içerisinde herhangi bir duvar barındırmayan, geniş, yüksek tavanlı ve büyük boy pencereler, destek kirişleri, beton zemin ile karakterize edilen, endüstriyel binalardan dairelere dönüştürülmüş binalardır. Bu tarifin adı artık sert loft olarak bilinmektedir. Artık bu tarz binalar mimarlar ve tasarımcılar tarafından özel istek üzerine de yapılabiliyor ve yumuşak loft olarak adlandırılıyorlar.

Bu yazımızda sizlere 21 harika loft daire örnekleri göstereceğiz. Tüm tasarımlar dünyaca ünlü tasarımcıların ellerinden çıkma ve çoğu yarışmadan ödül ile ayrılmışlar. Özellikle loft daire dekorasyonu konusunda alanında uzman tasarımcılardan derlediğimiz modern görseler emin olun sizi de heyecanlandıracak. Bu daireler içerisinde yaşamak insana gerçekten inanılmaz bir huzur verir. Loft daire tasarımları ve dekorasyonu hakkında biraz bilgi sahibi olmak istiyorsanız buyurun galerimizi ziyaret edin.

Dünyaca ünlü tasarımcıların elinden birbirinden güzel olan loft daireler biraz uçuk kaçık tasarımlara sahiptir. Her ne kadar uç noktalardan bahsediyor olsak da hayal gücünüzü zorlayacak güzellikteki tasarımlara bayılacaksınız. Ülkemizde her ne kadar loft daire kavramı yerleşmemiş olsa da loft tarzı ofisleri daha fazla görmeye başladık. Gittikçe daha yaygınlaşan bu tarzın ilerleyen zamanlarda daha fazla kullanılacağını ve özellikle ofisler için moda haline geleceğini düşünüyoruz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ