Ev Dekorasyonu

Dar Bir Salon Nasıl Dekore Edilir?

12/12
TÜMÜ
2 Ocak 2017

Salonumuzu dekore etmek istiyoruz ve dar bir alana sahip olduğumuz için karar vermekte zorlanıyoruz. Halbuki durumda sandığımız gibi içinden çıkılamayacak bir durum değil. Şimdi iki olasılığı ele alalım.
Birincisi zaten dar olan salonumuzda daha geniş bir görünüm elde etmek istiyoruz. Ya da dar ve küçük salonumuzu baştan aşağı yeniden değiştirmek ve yeniden dekore etmek istiyoruz. Birinci gruptaysanız yapmanız gereken ilk şey odanızdaki gereksiz eşyalardan kurtulmak olsun. Daha sonra koltuklarınızda, ev tekstilinde kullandığınız renkleri açık renkte kullanın. Düz bir renk veya desenli bir kumaş işinizi görebilir. Eğer koltuklarınızı değiştiremiyorsanız, üzerlerine gayet uygun fiyatlarda örtüler alabilir, koltuklarınızın üstlerinde kullanabilirsiniz. Fazla aksesuarlarınız dağınık bir görüntü oluşturabilir. Bunlar için açık bir raf veya vitrin yaptırın. Hiç de pahalı olmayacaktır hatta bunu kendiniz bile yapabilirsiniz. Aksesuarlarınızı yine raflarınıza yerleştirin. Eğer içeride yemem masası kullanıyorsanız masayı mutfağa yakın olan yerde konumlandırın. Hatta şansınız varsa duvarı yıkıp, salonunuza bir pencere açın. Bu genişlik algısını artıracak, kullanım alanını daha pratik bir hale getirecektir.
İkinci seçeneğimiz, fonksiyonel ve pratik eşyaları tercih edin. Çekmeceli ve tekerlekli bir orta masa hem eşyalarınızı muhafaza edecek alanınızı artıracak hem de daha kullnışlı olacaktır. Açık ve nötr renklere odaklanın. Diğer ip uçları için galerimizde gezinmeye devam edin. Vereceğimiz önemli tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PAYLAŞ
En Yeni Fotogaleriler
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ