Ev Dekorasyonu
İçinizi Isıtan Şömine Modelleri Galeri için tıklayın

İçinizi Isıtan Şömine Modelleri

18 Kasım 2016
Modern ve klas şömine modellerinin gazlı, elektrikli ve doğal yakıtlarla kullanılan alternatifleri vardır. En güzel modelleri ve tasarım fikirlerini paylaşıyoruz.

Zevkli ve hoş bir şömine modeli ile evinizi güzelleştirmenin birçok yolu vardır. Ağaç parçaları ve sonbahar yapraklarının tutuşturduğu bir şöminede akşam yapılacak olan bir çay keyfine kimse hayır diyemez. Odanızda sizi karşılayan büyük bir şömine ile içinizi huzur kaplayacak. Şöminenizi dekore ederken yuvarlak bir tel etrafına sarılacak olan taze manolya ve çeşitli yeşilliklerle çok güzel bir dekoratif unsura sahip olabilirsiniz. Makalemizde birçok önemli ipucunu sizlerle paylaşacağız. Beğendiğiniz bir şömine dekorasyonunu hemen evinizde uygulayabileceksiniz.

Şömine tasarımları bulup bunları evimizde uygulamak oldukça zor. Özellikle bu kadar çok çeşit ve yapıda şömine bulundukça seçme konusunda bazı sorunlar yaşayabiliyoruz. Fakat şöminenin evinizi ısıtırken ruhunuzu da dinlendirdiği bir gerçek. Evinizde kullanacağınız bir şömine dekorasyonu, ailenizle arkadaşlarınızla veya misafirlerinizle hoş ve huzurlu vakit geçirebileceğiniz bir alana sahip olmanızı sağlıyor. Öyle ki bu durum bazen insanlara nostalji yaşatırken bazen de modern bir atmosfer elde etmenize yardımcı olabiliyor.

Evimizin hangi köşesinde kullanırsak kullanalım bulunduğu ortama bir sıcaklık ve samimiyet katan şömineler, gerek dekorasyon gerekse ısınma amacı ile kullanılabiliyor. Güzel ve modern şömine tasarımı sadece dekor olarak bile insanın içini ısıtmaya yetecek görsellikte. Modern şömineler artık sadece taş ve tuğla ile değil, mermer hatta cam ile de üretiliyorlar. Evinizde televizyon altlarında, oturma odanızın köşesinde, yeni şömine tasarımları sayesinde belki de odanızın tam orta noktasında, şık ve modern elektronik şöminelere yer verebilirsiniz.

Artık geleneksel şömineler ev içerisinde fazla tercih edilmiyor. Bunun nedeni malum olan ev içerisinde yaratabileceği kirlilik ve koku sorunu. Bu nedenle insanlar alternatif yöntem olan, gazlı veya elektronik şöminelere yöneliyorlar. Böylece hem ortamın ısısı sağlanıyor hem temizlik konusunda problem yaşanmıyor hem de istenilen şıklıkta görüntü elde edilebiliyor. Üstelik elektonik şömine dekorasyonu çok daha kolay ve az maliyet ile yapılabiliyor.

Galerimizde sizler için taş şömine modelleri, elektrikli şömine tasarımları ve modern şömine dizaynlarına yer verdik. Hatta sizlere fikir verebilmek adına bazı ilginç şömine tasarımları da yine bu görseller arasına aldık. Dünya çapında kullanılan son moda şömine tasarımları sizler için galerimizde bulunuyor.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ