Ev Dekorasyonu
Gri Yatak Odası İle Eşisiz Bir Tasarım Galeri için tıklayın

Gri Yatak Odası İle Eşisiz Bir Tasarım

16 Kasım 2016
Gri yatak odanızın dekorasyonu ve modellerini sizler için derledik. İlhan alacağınız birbirinden güzel gri yatak odası modellerine resim galerimizden ulaşabilirsiniz.

Gri yatak odası dekorasyonu için en çok tercih edilen renkler arasında ilk sırayı almaktadır. Gri renk, yatak odası tasarımı için serin bir ton yansıtırken aynı zamanda birçok renk ile uyum içinde kullanılabilir. Sıcak renklerle uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz gri renk yatak odanızda minimalist ve sanatsal bir görsel şölen sunabilir. Gri yatak odası ile ilgili fikir almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eskiden tercih edilmeyen fakat günümüzde her markanın renk paletinde bulunan gri rengi hem yata odası için hem duvarlar için vazgeçilmez bir unsur oldu.

Gri yatak odası modellerini seçerken ek olarak seçeceğiniz renklere dikkat etmeniz gerekiyor. Gri renk nötr bir renk olması nedeni ile yatak odasında kullanıldığında muhteşem bir derinlik katacaktır. Eğer doğru renklerle uyumu yakalayabilirseniz, asla kullanmaktan sıkılmayacağınız ya da yorucu bir günün ardından içinizi huzur kaplayan bir yatak odası sahibi olabilirsiniz. Gri rengi geniş bir yelpazeye sahip ve her tonunda farklı bir komposizyonu olan mucizevi bir renktir. Fakat doğru renklerle birlikte ve doğru bir ışıklandırma ile kullanılması yine çok önemli bir konudur. Yine hangi deseni kullanacağınız ayrı bir konu olacaktır. Kadife veya sade bir kumaş üzerinde gri renginin duruşu farklılık gösterebilir. Bu nedenle her iki durum içinde sizler için hazırladığımız galeriyi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere görsel olarak da gerekli ipuçlarını vermeye çalışacağız.

Bu yazımızda sizlere ilham kaynağı olabilmesi için 6 farklı gri yatak odası dizaynı sunuyoruz. Böylece renk seçimi, mobilya seçimi ve dekoratif eşya seçiminde sizlere fikir aşamasında yardımcı olmayı planlıyoruz. Gri yatak odası takımı seçimi yapmadan önce sizlerle bazı örnekler paylaştık.

Sizler için önerdiğimiz ve fikir edinmenize yardımcı olacak 6 farklı gri yatak odası konsepti için sizi galerimize davet ediyoruz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ