Ev Dekorasyonu
Genç Odası Takımlarını Keşfedin Galeri için tıklayın

Genç Odası Takımlarını Keşfedin

17 Aralık 2016
Bu genç odası takımlarını görmeden alacağınız modele karar vermeyin. Ayrıca makalemizde anlattığımız ve dikkat edilmesi gereken hususları mutlaka okumalısınız.

Genç odaları diğer odalardan biraz daha farklı. Gençliğe adım atanların hayal dünyalarının ne kadar geniş olabileceğini biliyoruz. Bırakın gençler kendi odalarını seçsin. Farklı konseptler arasında illa ki onlara hitap eden modeller olacaktır. Karar verirken seçilecek oda takımı için onların fikirleri de önem taşıyor. İşte bu noktada sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz önemli markaların tasarımlarını sizlerle paylaştık.

Oda seçerken kararsız kaldığımız anlar bir hayli fazladır. Sizlere rehber olabileceğini düşündüğümüz karar aşamasındaki bazı adımları anlatmak istedik. İlk olarak hangi rengi istediğinize karar vermekte yarar var. Sıra çocukken kullandığımız çeşitli oyuncaklar, arabalar veya barbielerden kurtulmaya geldi. Ne de olsa artık bir genç odasını tasarlamaya başladık. Şimdi sıra daha oturaklı ve bize hitap eden bir dizayn elde etmek olacak. Çocukça bir görüntünün odamızda hüküm sürmesini istemeyiz. Renkler demiştik. Acaba nasıl bir renk bir genç odasını daha iyi ifade eder. Açık tonlarda bir mavi rengi gri renginin tonlarıyla kombine edilebilir. Veya genç kızlar toz pembe renkleri ile feminen bir odayı düşünebilirler. Kaygısız ve neşeli bir atmosfer düşünüyorsanız, güneş sarısı veya çim yeşili özgür ruhunuzu çok güzel ifade edebilir. Odanızdaki genç odası takımı değişik aksesuarlarla kendinizi ifade etmenize yardımcı olabilir. Yeni yaşam biçimlerini keşfetmek gençler için güzel fikre işaret ediyor.

Artık gençlik çağlarında hızlı büyümenin etkilerini hissedebiliyoruz. Her geçen gün biraz daha da uzun boylu uyanıyoruz. O zaman geniş bir yatak almak uzun yıllar kullanabilmemiz açısından önemli bir detay olacak. Genç odasında yatak seçimi diğer önemli bir husustur. Çeşitli eşyalarımızı saklayabileceğimiz büyük bir gardırop yine unutulmaması gereken bir ayrıntı olacak. Hanımlar, beyler, büyüme çağında aynalarla aramız biraz daha iyi olacak. Aynalı dolaplar bu anlamda çok işimize yarayacak. Rafların standları hafif, esnek ve geometrik şekle sahip olmalı. Kitaplarımızı, kişisel eşyalarımızı bu alanlarda saklayacağız.

Bu durumlara dikkat ettikten sonra yapmanız gereken ise sizi en doğru yansıtacak ve odanın şekillerine en uygun olacak genç odası takımını seçmek olacaktır. Yukarıda bahsedilen planlamayı odanız küçük olsa da büyük olsa da planlı bir şekilde oldukça rahatlıkla yapabilirsiniz. Şimdi aşağıdaki resimlerden bize en çok hitap eden takımlara bir göz gezdirelim.

PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ