Ev Dekorasyonu
En Güzel Kiler Tasarımları Galeri için tıklayın

En Güzel Kiler Tasarımları

17 Kasım 2016
Kiler modellerini gördüğünüzde buradan ilham alabilir, hemen eviniz için bir kiler köşesi tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Kiler modelleri kullanıldığı alana göre farklılık gösterebilir. İlk başta büyük evlerde, köy evlerinde veya çiftliklerde kullanılmaktaydı. Bunun nedeni kuru gıdaları, baklagilleri kemirgenlerden ve nemden korumaktı. Fakat zamanla kiler tasarımları o kadar hoş tasarlanmaya başladı ki sadece hoş bir alan oluşturmak için bile kiler bölmeleri kullanılmaya başlandı.

Mutfak evin kalbi olarak kabul edilir. Mutfak tasarımı çok fonksiyonel, iyi şekilde organize edilebilir ve aynı zamanda mükemmel bir görünüme sahip olmalıdır. Aradığınızı kolayca bulabilmeli ve depolama alanınızın yani mutfak kilerinizin yeterli alana sahip olması gerekir. Genellikle en büyük sorun bu depolama alanının küçük olmasından kaynaklanır.

Mutfak ve kilerin evin en yoğun alanlarından olduğu bir gerçek. Hepimiz gün içerisinde mutfakta kendimize fazladan yer ayırmak için çabalıyoruz. Mutfakta yemek yaparken her malzemenin elimizin altında olabilmesi için tek ihtiyacımız olan iyi planlanmış bir kiler tasarımı.

Mutfak kileri tasarımı, hem aradığımız şeye kolay ulaşabilmemizi sağlamalı hem de fazla sayıda bölmeye sahip olmalı ki, birbirinden ayrı tutulması gereken malzemeler şık ve görülebilir bir şekilde yerleştirilebilsin. Çoğu kiler tasarımı bu konuda bize yardımcı olmaktan çok engel teşkil etmekte, ya aradığımız şeyi kolayca bulmamızı zorlaştırır ya da dar ve kullanışsız yapıları nedeni ile ürünleri istediğimiz özgürlükte yerleştirmemize engel olmaktadır.

İyi düşünülmüş ve dikkatli planlanmış bir mutfak kileri gıda depolamada hayatınıza çok büyük kolaylıklar sağlayacak. Kilerde kullanabileceğiniz ayarlanabilir raflar, çekmeceler ve sepetler ile kendinize büyük alanlar yaratabilirsiniz.

Farklı kiler dolap modelleri ve kiler dolap tasarımları için biraz araştırma yaptık ve sizlere en şık, modern ve kullanışlı olan birkaç kiler odası dizaynı bulduk. Son yıllarda sıkça kullanılan ve moda olan kiler tasarımları arasından size hitap edeni seçebilir ve evinizde yeni bir alan ortaya çıkarabilirsiniz.

 

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ