Ev Dekorasyonu
Duvar Kağıtları İle Dekorasyon Stilleri Galeri için tıklayın

Duvar Kağıtları İle Dekorasyon Stilleri

30 Kasım 2016
Duvar kağıtları ile evinizin çehresini değiştirebilir yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunda duvarların desenleri ile harika bir görünüm yakalayın.

Ev dekorasyonunun en büyük ve önemli parçalarından biri de duvar kâğıtlarıdır. Evinizin hangi bölümü için ne tarz seçimler yaptığınız oldukça önemlidir.  Evinizin hangi kısmı olursa olsun duvar kâğıtları ile oldukça kolay bir uygulama sayesinde oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Yaptığınız seçimleri mobilyalarınız ve objelerinizi de göz önünde bulundurarak yapmalısınız. Beğendiğiniz duvar kâğıdı tasarımı çok hoş olsa da sizin dekorasyonunuzu tamamlamıyorsa eğer göründüğü kadar hoş durmayacaktır.

Duvar kâğıdı seçiminizi yaparken en önemli etkenler seçtiğiniz duvar kâğıdı modelinin uygulanacağı ortama sağladığı uyum ve odanın dekorasyonunu tamamlamasıdır. Ferah bir dekora sahip bir ortam için seçilebilecek duvar kâğıtları daha soft ve taze renklerden oluşmalıdır. Daha lüks dekore edilmiş ortamlar için ise daha koyu renkler ve sert çizgili desenler kullanılmalıdır. Duvar kâğıdı seçmeden önce ilk yapmanız gereken şey ise hangi ortamda ve hangi bölümde kullanacağınıza karar vermenizdir. Çocuk odası için, salonunuz için, oturma odası veya mutfak için birbirinden çok farklı tasarımlarda duvar kâğıtları seçmelisiniz. Her ortam için aynı duvar kâğıdı modası artık geçmişte kaldı. Her ortam için farklı renk ve desenlerde duvar kâğıdı seçimi yapmanız evinizi daha modern ve şık bir görünüme kavuşturacaktır.

Duvar kâğıtları evinizi şık gösterdiği gibi oldukça da kullanışlı ve pratiktir. Maddi açıdan bakıldığında da uygun fiyatlıdır. Artık geriye sizin için en uygun olanını seçmek kalıyor. İsterseniz odanızın tamamında isterseniz de sadece seçtiğiniz herhangi bir kısmında kullanabilir ve bulunduğunuz ortamı bu şekilde dekore edebilirsiniz. Ayrıca diğer tavsiyemiz satın almadan önce aynı deseni uygulayacağınız duvarda görmenizdir. Bir numunesini veya modelinin resmini alarak evinize uygun olup olmadığını deneyin. Bunu basit bir bilgisayar programı ile de yapabilirsiniz. Biraz photoshop bilgisi yeterli olacaktır.

Sizlere örnek olması için ve fikir almanız için bazı görseller hazırladık. Buradan ilhan alabilir ve evinizin dekoru hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Resimlere aşağıdan ulaşabilrisiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ