Ev Dekorasyonu
Duvar Dekorasyon Fikirleri Galeri için tıklayın

Duvar Dekorasyon Fikirleri

29 Kasım 2016
Evlerinizin duvar dekorasyonu ile nasıl güzelleştiğine inanamayacaksınız. Duvar kağıtları, taş duvarlar ve ahşap duvarlar gibi birbirinden güzel fikirler sizi bekliyor.

Duvar dekorasyonu dekore etmek istediğiniz ve kullandığınız her alanı çok daha güzelleştirebilecek bir dekorasyon fikridir. Seçimlerinize göre ve uyguladığınız alana değişiklikler yapabileceğiniz, tamamen sizin istediğiniz doğrultusunda oluşturabilecek bir tasarımdır. Bazı dekorasyonlar için duvar dekorları tamamen tamamlayıcı etkiler yaratabilir. Salonunuz, yatak odanız, çocuk odanız, antre hatta mutfağınız için bile birden fazla tercih yapabileceğiniz tasarım modelleri bulunmaktadır. Var olan modellerden seçimler yapabilir hatta kendi çizimlerinizi bile duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Duvar tasarımları duvar kâğıtlarından, çizimlerden, ahşap görünümden ve çerçevelerden oluşabilir. Yaptırmak istediğiniz alan tüm eviniz veya herhangi bir odanızın bir kısmı bile olabilir. Son zamanlarda ise asıl tercih edilen odanın bir kısmı için yapılan duvar tasarımlarıdır.

Ahşap ve taş duvar dekorasyonları!

Son zamanlarda oldukça artış gösteren ahşap ve taş duvar dekorasyonları birçok tasarımın tamamlayıcı parçaları halini almıştır. Odanın bir duvarı seçilerek istenilen desende kaplamalar yapılmaktadır.

Duvar Kâğıdı ile dekorasyon fikirleri!

Duvar dekorasyonlarının en büyük parçalarından biri de duvar kâğıtlarıdır. Birçok desende ve şekilde var olan ve bulunması kolay olan bu tasarım parçalar birçok dekorasyon içerisinde tercih edilmektedir.

Duvarlarda Fotoğraf Albümleri Oluşturma!

Duvar dekorasyonları konusunda son dönemde oldukça yükselişte olan duvarlarda farklı modellerde ve desenlerde kullanılan çerçevelerdir. Çerçeveler duvarlara asılarak farklı şekiller oluşturulur ve bu şekilde yapılan dekorasyon tamamlanabilir. Bu tasarım fikri de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Müzik aletleri duvarlara taşındı!

Müzik severlerin de, tasarıma ve dekorasyona düşkün olanlarında oldukça çok tercih ettiği bir diğer duvar tasarım modeli ise müzik aletlerinin duvarlara taşınması fikridir. Seçilen müzik aletleri duvarlara istenilen şekilde yerleştirilerek bir tasarım oluşturulabilir.

Şimdi birbirinden güzel örnekleri aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ