Ev Dekorasyonu
Bej Rengi Duvar Dekorasyonu Galeri için tıklayın

Bej Rengi Duvar Dekorasyonu

29 Kasım 2016
Bej rengi duvar boyası ile banyo, mutfak ve salon gibi alanların dekorasyonu için önemli ip uçlarına ulaşın. Renklerin uyumu, istediğiniz görüntüyü yakalamanız için kritik önem taşır.

Bej rengi duvarlar ev dekorasyonunda sık tercih edilen soft renklerden birisidir. Kökeni Fransızcanın “beige” kelimesinden gelen bej rengi, sarıya yakın olan gri renginin açık bir  tonudur. Bu rengi duvarlarınıza uygulamadan önce sizler için hazırladığımız örnekleri inceleyebilirsiniz. Her bir oda için ayrı ayrı renk  tonları ile hazırlanmış harika duvarlarla evinize yeni bir soluk kazandırabilirsiniz.

Bej rengi duvar boyası ile salon dekorasyonu uyumu önemli hususlardan bir tanesidir. Salonunuzda bulunan diğer mobilya ve dekoratif unsurları da yine bu renkte seçebilir ve tamamlayıcı bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Koltuk takımınız, perdeleriniz , dolaplarınız bir orkestranın farklı enstrumanlarıdırlar. İçlerinden bir tanesinin uyumsuzluğu güzel bir ahengi bozabilir.

Bu rengin grinin tonlarından birisi olduğunu söylemiştik. Son zamanlarda çok kullanılmasına şaşırılmamalı. Dünyaca ünlü tasarımcıların elinden çıkan tasarımlarda grinin her tonu kullanılıyor. Son yılların favori renklerindendir bej rengi.  Sarı, yeşil ve özellikle beyaz renklerle güzel bir ahenk yakalar.

Bej rengi duvar boyaları ile modern ve şık dekorasyonlar el

de edebilirsiniz  fakat bu adıma geçmeden önce mümkün olduğunca çok görsel inceleyerek size en uygun olan tonu seçmelisiniz. Sizler için bej rengi duvar dekorasyonu fikirleri ile dolu bir galeri hazırladık. Aşağıda görsellere ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ