Ev Dekorasyonu
Bej Rengi Banyo Dekorasyonu Galeri için tıklayın

Bej Rengi Banyo Dekorasyonu

01 Aralık 2016
Bej rengi banyolarda duvar, zemin ve banyo dolaplarından aksesuarlarına kadar her alanda ince fikirlerle dolu modelleri inceleyin.

Bej rengi banyo dekorasyonu için kullanılabilecek en harika renklerden birisi olmaya aday. Şık, modern ve zarif bir banyo tasarımı istiyorsanız, bej rengi tonları kullanabilir ve bunu farklı dekoratif unsurlar ile tamamlayabilirsiniz. Bej rengi banyo duvar dekorasyonu için en iyi kombin edilebilecek renk ise beyaz renktir. Küçük beyaz alanlar veya dekorasyon içerisinde kullanılabilecek beyaz nesnelerle harika bir banyo dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Banyo dekorasyonunda bej renginin hakim kılınması, soft ve dinlendirici bir renk olması nedeni ile günün sonunda yorgunluğunuzu daha etkili bir şekilde atabilmenize olanak tanıyabilir. Bej rengi banyo duvar tasarımı için bej tonlarında, kahverengi tonlarında veya beyaz renkte fayans da kullanabilirsiniz.

Ahşap desenli veya hasır desenli mobilya ve eşyalar ile de son derece uyumlu bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bej rengi banyo duvarı yine beyaz fayanslar ile kombin edilirken, lavabo ve klozet gibi unsurlarla da bütünlük sağlayacaktır. Özellikle bejin koyu formlarını kullanmanız banyo dekorasyonunuzun daha lüks bir görüntüye kavuşmasını sağlayacaktır.

Bej rengi banyo için aksesuarlarınızı metal ve ahşap aksamlar ile bütünleştirebilir kullandığınız renk tonuna göre bu aksamlarda da değişiklikler yapabilirsiniz.

Bej rengi banyo dekorasyonu ve bej rengi banyo duvar dekorasyon fikirleri için galerimizi inceleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ