Ev Dekorasyonu
Antreler İçin Avize Modelleri Galeri için tıklayın

Antreler İçin Avize Modelleri

24 Kasım 2016
Antrelerde avize kullanımı ev dekorasyonu için önemli bir yer tutar. Hol ve antredeki avizeler değişik model ve tasarımlarda kullanılır.

Modern antre avize modelleri içerisinden tercih yapmakta hepimiz zorlanırız. Antre evin her alanına geçiş için kullanılan bir alan olduğu için aydınlatması da son derece önemli bir hal alıyor. Bu aydınlatmanın yeterli seviyede olması ve aynı zamanda dekoratif bir tasarımın parçası olması gerekir.

Küçük antre için avize modelleri: Küçük bir antreniz var ve modern antre avize modelleri arasından bir tane ile bu alanda şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, Avizenizin hatlarını oval rengini ise dekorasyonunuz ile uyumlu olabilecek açık renklerden seçmelisiniz. Böylece avizeniz antrenizde genişlik algısı yaratacaktır.

Büyük Antre İçin Avize Modelleri: Eğer benim geniş bir antrem var ve avizenin ortamı daha da geniş göstermesine gerek yok diyorsanız, size hem modern antre avize hem de klasik antre avize modellerini önerebiliriz. Tercih edeceğiniz renk ve desenler ise antrede bulunan mobilya ve diğer ürünler ile karakteristik benzerlikler taşımalı. Rengi dokusu şekli ve çizgileri ile bir noktada benzerlik yakalaması yeterli olacaktır.

Sizler için modern antre avize modelleri arasından her tarza uygun olabilecek olanlarını derledik. Galerimizi inceleyerek antre avize modelleri hakkında biraz daha fikir edinebilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ