Ev Dekorasyonu
Amerikan Mutfak Evler Galeri için tıklayın

Amerikan Mutfak Evler

01 Aralık 2016
Amerikan mutfak veya açık mutfak modellerini evinizde kullanın ve siz de modanın gerisinde kalmayın. Birbirinden güzel tasarımları sizlerle buluşturuyoruz.

Amerikan mutfak modelleri sevenlerin sayısı çığ gibi büyümeye başladı. Artık yeni moda genç tasarımcıların ellerinde şekilleniyor ve açık söylemek gerekirse bu işi çok iyi yapıyorlar. İster klasik modellerde olsun, ister country stilde her anlamda ev hanımlarının isteklerini cevap verebilecek çok alternatifli mutfak çeşitleri var.

Geniş ve ferah bir ortam elbette daha güzel olurdu ama bu güzel bir mutfağa sahip olamayacağınız anlamına gelmiyor. Güzel bir Amerikan mutfağı tasarımı için neyi nerede kullanacağınızı bilmeniz daha önemli. Dar evlerde uygulayacağınız bazı basit yöntemlerle istediğiniz mutfağa kavuşmak artık çok kolay. Sadece hayal edin ve stilinizi baştan sona mutfağınıza yansıtın. Sizlere onlarca örnek model hazırladık. Neyin nerede ve nasıl kullanıldığını iyi incelemeniz gerekiyor. Bunun için aşağıda bulanan galerimizi ziyaret ettiğinizde bazı önemli ipuçlarını yakalayacaksınız.

Doğal malzemeler ve sade renklerle bazı örnekleri sizler için derledik. Her kesimin zevklerine uygun, açık ve koyu temalı dekorasyon fikirleri için 18 ayrı tasarımı bir araya getirdik. Özellikle ünlü tasarımcıların ellerinden çıkmış olan dizaynları tercih ederek en moda dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Tercih edebileceğiniz aksesuarlar ve renkler konusunda da sizlere genel fakat önemli tasarımsal bilgiler vereceğiz. Her bir tasarımın içerisinde bulunan uyumdan, kullanılan renklerin ve dekoratif ürünlerin hangi amaçla seçileceğinden, Amerikan mutfak için ada mutfak tezgahı nereye yerleştirileceğine kadar önemli fikirler edinebilirsiniz.

Görsellerimiz arasında hem koyu renk hem de açık renk mutfak dekorasyonu için farklı fikirler edinebileceğiniz çeşitler mevcut. Aynı zamanda küçük mutfakların dekorasyonu için de sizlere birkaç öneride bulunuyoruz.

Bir Amerikan mutfak dekorasyonu fiyatı kullanacağınız alanın büyüklüğüne, seçtiğiniz aksamın kalitesine göre değişiklik gösterirken aynı zamanda satın aldığınız markanın da bu konuda etkisi çok büyük.

 

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ