Ev Dekorasyonu
Açık Mutfak Dekorasyon Fikirleri ve Modelleri Galeri için tıklayın

Açık Mutfak Dekorasyon Fikirleri ve Modelleri

15 Kasım 2016
Açık mutfak modelleri aynı zamanda Amerikan mutfak olarak bildiğimiz mutfak stilidir. Popüleritesi gidererek artan bu mutfak tasarımı için ilham alabileceğiniz bir resim galerisi hazırladık.

Açık mutfak modelleri son yıllarda ülkemizde de tercih edilen yeni bir konsept diyebiliriz. Evinizde şık ve modern bir görünüm kazandıran bu mutfak tasarımı aynı zamanda salon ile birlikte olduğu için salon dekorasyonu ile uyumu da son derece önemlidir.

Açık mutfak dekorasyonu aşamasında öncelikle açık mutfak tasarımı ve salon tasarımı arasında renk, desen ve hat uyumuna göz atmanız gerekebilir. Eğer küçük mutfak ve salonunuz varsa açık renkleri tercih edebilir ve ortamın daha ferah geniş görünmesi için oval hatlara sahip mobilyalar kullanabilirsiniz.

Ada mutfak tezgahı açık mutfaklar için harikulade seçimlerden birisidir. Eğer geniş bir mutfağınız varsa ada tezgah salonunuz ile mutfağınız arasında en göz alıcı alanın oluşmasında etkili rol oynayabilir.

Eğer koyu renkli açık mutfak tasarımı tercih edecekseniz salon ile uyumu göz önünde bulundurularak, dekoratif eşyalarda veya kullanılan eşyaların içerisinde pastel ve renkli ayrıntılar kullanmanız, mutfağınızın ve salonunuzun daha modern ve şık görünmesine katkıda bulunacaktır.

Açık mutfak dekorasyon fikirleri bulmak biraz zor olabilir. Bu nedenle dekorasyona başlamadan önce açık mutfak modelleri ile alakalı mümkün olduğunca fazla görsel incelemelisiniz.

Sizlere açık mutfak dekorasyon örnekleri verdiğimiz galeriyi inceleyebilir, yeni mutfağınızda kullanacağınız dekorasyon konusunda fikir edinebilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ