Ev Dekorasyonu
80 Metrekare Evlerde İlhamlık Dekorasyon Fikirleri Galeri için tıklayın

80 Metrekare Evlerde İlhamlık Dekorasyon Fikirleri

14 Kasım 2016
80 metrekarelik bir evin planını ve dekorasyonunu çok iyi tasarlamanız gerekir. En ufak kısımları bile değerlendirebileceğiniz önemli ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Küçük ev dekorasyonunun ne denli zor olduğunu biliyoruz. Hangi eşyayı nereye koyacağınız konusunda kara kara düşünüyor olabilirsiniz. 80 metrekare alana ne sığdırabilirim ki zaten diyorsunuz. Merak etmeyin! İşte karşınızda ünlü tasarımcıların bir araya gelerek ortaya çıkardıkları 2 küçük ev için harika dekorasyon ve tasarımlar. Üstelik daire planları da galerimizde.

Her iki 80 metrekarelik evin planı ve tasarımı küçük olmasına rağmen, inanılmaz ferah bir tasarıma sahip. Evlerin dekorasyonunda birçok tasarımcı, evi daha kullanışlı hale getirebilmek ve farklı mekanlar yaratmak için değişik tasarım yöntemlerini kullanmışlar.

Her iki evin dekorasyonu için de duvarlar en elverişli şekilde kullanılmış ve küçük odalar içerisine adeta dünyaları sığdırmayı başarmışlar. Eğer 80 metrekare ev benim için çok küçük diye düşünüyorsanız bu dekorasyonlara bir göz atmanızı öneriyoruz. Eminiz ki fikriniz değişecektir.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ