Ev Dekorasyonu
2019 Yemek Odası Takımı Modelleri Galeri için tıklayın

2019 Yemek Odası Takımı Modelleri

30 Kasım 2016
Yemek odası takımları farklı modellerde ve tarzlarda oluyor. Mondi, Vivense ve Alfemo mobilya gibi seçkin markaların yemek odası takımlarını birlikte inceleyelim.

Yemek odası takımı evlerimizin göz bebeği, en çok özenilen alanlarıdır. Buralarda farklı tarzlarda ve modellerde mobilyal kullanırız. Birçok markanın birbirinden güzel takımları bulunmaktadır. Değişik markaların farklı tarzlardaki mobilyalarını inceledikten sonra nihai kararımızı verebiliriz. Tabi bu anlamda odamızın boyutu ve dekorasyonu da seçimimiz için önemli etkenler olacaktır.

Yemek odaları hanımların oldukça beğendiği ve özenle seçtiği takımlardır. Yemek odası takımları salonların olmazsa olmaz parçalarındandır. Hem zarif hem de dekorumuza uyumlu halde seçmek istenir. Seçtiğimiz yemek odası takımından hem şıklık hem de rahatlık bekleriz. Beklentilerimizin arasında güzel görünmesi, şık durması, zarifliğini koruması, geniş olması, açılır kapanır olması önemli kriterlerdir. Peki şimdi ki yemek masaları bu isteğini karşılıyor mu?

Günümüzde rustik, klasik veya country tarzda kullanılmak için oldukça hoş yemek masası modelleri bulunmaktadır. Hem şık görünen hem de ihtiyaç karşılayan yemek odası takımları en çok talep görenleridir. Hem bir çok kişiyi ağırlayabildiğiniz, hem de görüşünden ve şıklığından ödün vermeyen tasarımlardır. Peki yemek masaları nasıl olmalı ve nasıl görünmelidir?  Yemek masanızı evinizin dekoruna göre seçmelisiniz. Yuvarlak , küt, kare, dikdörtgen gibi modellerden ilk olarak model seçimi yapmalısınız. Bu aşamadan sonra rengine karar vermelisiniz. Kaç kişilik bir masa işine yarayacak buna karar verin ve bu kararların hepsini aldıktan sonra ihtiyacınızı belirleyin.

Yemek odası takımı birkaç farklı parçadan oluştuğu için değiştirilmesi kolay parçalar değildir. Bu nedenle doğru seçilmelidir. Çok fazla kişiyi ağırlamak için istiyorsanız  ve yemek odanızın çok fazla yer kaplamasını istemiyorsanız katlanan tarzda yemek masaları daha doğru bir tercih olabilir.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ