Ev Dekorasyonu
2019 İlhamlık Mutfak Fikirleri Galeri için tıklayın

2019 İlhamlık Mutfak Fikirleri

22 Kasım 2016
2017 mutfak modelleri için dünyaca ünlü tasarımcıların mutfak dekorasyon fikirlerini sizler için derledik. Renk renk, farklı dizaynalra sahip mutfak modelleri.

2017 mutfak modelleri yepyeni bir konsepti konu ediniyor.Evlerimizin kalbi mutfakları tasarlarken en iyi tasarımcılardan ilham aldık. Mutfaklar tarzımızı yansıtan en önemli yaşam alanlarımız. Söz konusu stil olduğunda gördüklerimiz kelimelerden daha etkili oluyor. Bir düzine mutfak teması bulunuyor fakat bunu en iyilerin zevkine göre tasarladığınızda karşınıza bambaşka bir görüntü çıkıyor.

Siyah-beyaz, kırmızı-beyaz, modern, klasik ve ada mutfak gibi birçok stilin en güzel örneklerini sizler için derledik. Eminiz birçoğunuza ilham kaynağı olacak olan bu mutfak modellerini çok beğeneceksiniz. İster baştan sona dizayn edin, ister belli kısımlarından fikir edinin.

Mutfağınızı dizayn ederken birçok hususa dikkat etmeniz gerekiyor. Unutmayın ki kaçırdığınız ufak bir detay sizi içinden çıkamayacağız problemlerle karşı karşıya bırakabilir. İlk önce mutfağınızın dar veya geniş alana sahip olması tercihinizi etkileyen en önemli detay olmalıdır. İkinci aşamada hangi renkleri kullanmanız gerektiğine karar verin. Dar veya geniş olmasına, güneş ışığı alıp-almamasına göre renk seçimi yapmanız gerekiyor. Tüm bu faktörlerden sonra Amerikan, İskandinav veya Avrupa tarzı hangi mutfak modelini seçeceğinizi belirleyebilirsiniz. Tavanından, zemin tercihinize kadar herşey bir ahenk içerisinde olmalıdır. Herşey tamam diyorsanız, şimdi daha küçük detaylara geçelim. Örnek olarak eskitme bir mutfak modeli düşünüyorsunuz. Ya da bir çiftlik evi için mutfak dizayn ediyorsunuz. Hangi konseptte olursa olsun bütün mutfak aksesuarlarınızı da bu stile uygun seçmelisiniz. Eski tarzı seviyorsanız bakır tencere kapları, eskitme koltuklar stilinizi tamamlayacak unsurlar olacaktır. Bu tamamen sizin zevkinizle alakalı bir durum. Tüm unsurların bağlandığı nokta ise son olarak bütçeniz olacaktır. Herşeyi tasarlamışken para engeline takılmak istemezsiniz. İnternet sitelerinden veya mağazalardan istediğiniz tüm ürünlerin fiyatını iyi araştırmanız gerekiyor. Dekorasyon tüm küçük parçaların biraraya gelmesiyle birlikte kendisini belli eder. Bütçenize göre bazı parçalardan vazgeçebilir ve mutlaka alınması gerekenleri listeleyebilirsiniz.

Şimdi paylaşacağımız mutfak dekorsyonu fikirleriyle alakalı resimleri inceleyip, tasarımcıları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylece resimlerden ilham alabilir, hayal ettiğiniz mutfağı daha iyi tasarlayabilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ