Ev Dekorasyonu
2019 Bebek Odası Modelleri Galeri için tıklayın

2019 Bebek Odası Modelleri

28 Kasım 2016
Bebek odası dekorasyonunda birbirinden güzel modelleri inceleyebilirsiniz. 2017 yılının trendleri ve farklı tasarımların hepsini burada paylaşıyoruz.

Bebek odası dekorasyonu fikirleri edinebilmek için öncelikle mümkün olduğunca fazla sayıda bebek odası tasarımı incelemenizi öneriyoruz. Böylece farklı tasarımlardan parçaları bir araya getirerek kendi dekorasyonunuzu ortaya çıkartabilirsiniz. Evinizin yeni üyesi için güzel bir oda tasarımı arıyor olmalısınız. Öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Bebek odası dekorasyonu için sizlere örneklerle fikir vermeye çalışacağız. Hangi markalar ne tarz ürünler üretiyor ve fiyatları neye göre değişiyor biraz incelemeye çalışacağız.

Bebek odası takımları için hazır ürünleri tercih edebileceğiniz gibi farklı ürünleri bir araya getirerek kendi tasarımınızı da yapabilirsiniz. Bu markalardan bazıları için size biraz bilgi verelim.

Bebek Odası Masko: Bebek odaları modelleri içerisinde en çok tercih edilen markalardan birisidir. Özellikle masko bebek beşikleri çok beğeniliyor ve bebishroom masko adı altında herkesime güzel öneriler sunuyorlar.

Bebek Odaları Modoko: Modoko bebek odaları içerisinde en çok tercih edilenler erkek bebek odası modelleridir. Kaliteli ve şık modelleri ile tercih edebileceğiniz iyi markalardan birisidir.

Bebek Odası Modelleri English Home:  English home bebek odası modelleri içerisinde en zarif tasarımlara sahip marka. Özellikle kız çocuğu için harika tasarımları bu marka ile elde edebilirsiniz.

Bebek odası aksesuarları için de yaratıcı fikirleri araştırabilirsiniz. Özellikle bebek odası için harf seçimleri bu aralar oldukça moda. Sade harf değil aynı zamanda bebeğinizin ismi ile de bebek odası duvar aksesuarı oluşturabilirsiniz. Yeni moda akımlardan birisi de bebeğinizin ayak izleri ile yağlı boya tablosu yaptırmak ve bunu duvarda dekoratif bir aksesuar olarak kullanmak.

Bebek odası, duvar kağıtları için de son derece elverişli bir alan. Birbirinden sevimli ve şık bebek odası duvar kağıdı modelleri ile harika dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Hem erkek bebek odası dekorasyonu hem de kız bebek odası dekorasyonu için farklı renklerde ve desenlerde duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

Bebek odası dekorasyonu için biraz daha fikir edinebilmeniz adına resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
İlgili Konular
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ